Duben 2013

A čtvrťákům odzvonilo...

30. dubna 2013 v 8:20 | Barunie. |  Svět očima puberťačky.
Tak ten obávaný den nastal. Pro všechny ročníky den, kterého se děsí, ale pro čtvrťáky den, kdy se nejvíc pomstí za vše, co je na škole sralo. Ano, nastalo poslední zvonění.
Sedím v učebně a píšu tohle. Ksicht mám pomalovaný nějakou armádní barvou, smrdím jako chlap a vlasy mám slepené pěnou na holení a nějakou růžovou sračkou. Funny. Už se těším, až to nandám prvákům za dva roky, ti nepřežijí!
A taky se těším, až s tímhle na ksichtě pojedu MHDčkem domů. Už v prváku mě bavily nevěřícné pohledy spoluobčanů, tak si to zopakujeme. Opravdu mě strašně baví. Třeba se poštěstí a já schytám ještě ocet. To pak i jejich čichové buňky budou mít Vánoce.
A co dál? Dneska jsou Čarodějnice, že? No, snad mi to vyjde a já se dostavím na jeden třídní sraz bývalé devítky... ale když tak o tom přemýšlím, přestává se mi chtít. Budu se muset dát pořádně do pucu, taky vzhledem k tomu, že mi přijede milý. Ten šmejd se poslednímu zvonění na své škole vyhne, budu doufat, že ho zmasakruje jiná škola. Jinak na poslední zvonění nehraju!
Ve čtvrtek mě navíc čeká poznávačka Linzu, takže se těším... v rámci možností. Bude to sranda, snad..
Mějte se famfárově, bitchaz.*

Změna je život, zlato, tak si zvykej.

23. dubna 2013 v 13:16 | Barunie. |  Svět očima puberťačky.
Název Secrets-of-Bee svádí sem přidávat každou kravinu, která se prožene mým mozkem. Ale tak proč ne, od toho přece tyhle deníčkovské blogy jsou, ne? ;)
Když tak o tom zpětně přemýšlím, myslím, že největší změna v mém dosavadním životě byl přechod na střední školu. Od chvíle, co jsem nastoupila, se můj život otočil o 360°. Noví lidé, nové začátky, nová já. Změnila jsem se, bůhví, jestli k lepšímu nebo horšímu. Snad k tomu lepšímu.

Tisíc pět set dvacet způsobů milovat.

23. dubna 2013 v 9:11 | Barunie. |  Svět očima puberťačky.
Nevím, jestli jsem se tu už někde zmínila, že již nehostuji ve forever alone klubu. No, pravděpodobně ne, když to vytahuji teď. Myslím, že je to podle zajetého scénáře - líbali jsme se, aniž bychom se znali, pak se začali poznávat, já, naivní kráva, jsem se zamilovala, on měl oči pro jinou slečnu, dal se dohromady s jinou slečnou, mě odmítl, ale stejně jsme zmiňovanou slečnu občas jaksi podvedli (a stydím se za to!!!), já trpěla jak pes, pak se v něm cosi hnulo, rozešel se s tou svou, dolezl za mnou a já, stále naivní kráva, jsem ho vzala všema deseti 'zpátky'. A máme tu dvouměsíční fungující vztah, gratulujme mi!

Absolutně největší girlcrush - Megan Nicole.

4. dubna 2013 v 17:14 | Barunie. |  Hudba nejvěrnějším společníkem.
Musím uznat, že mě asi ještě žádná zpěvačka tolik neokouzlila jako tahle nevinně vypadající dívka pocházející z Texasu.
Nevím, zda jste o ní slyšeli, každopádně já ji zbožňuju už nějaký ten pátek. A musím říct, že jejími cover verzemi známých písniček jsem naprosto posedlá.