Absolutně největší girlcrush - Megan Nicole.

4. dubna 2013 v 17:14 | Barunie. |  Hudba nejvěrnějším společníkem.
Musím uznat, že mě asi ještě žádná zpěvačka tolik neokouzlila jako tahle nevinně vypadající dívka pocházející z Texasu.
Nevím, zda jste o ní slyšeli, každopádně já ji zbožňuju už nějaký ten pátek. A musím říct, že jejími cover verzemi známých písniček jsem naprosto posedlá.

Myslím, že byste to ani neřekli, ale je jí už devatenáct let, narodila se totiž 11. září 1993. Proslavila se díky kanálu youtube, kam přidala už 78 videí, přičemž převážná část jsou covery, některé z nich jsou odpovědi na otázky, které jí položili fanoušci (a že jich má už milion tři sta dvacet tisíc na facebookové stránce!). Její žánr hudby je takový ten klasický popíček, myslím, že na nic jiného by se její hlas ani nehodil. Podle mého skromného názoru má hlas jedinečný, poznala bych ho kdekoli. Přiznám se, první song, který jsem od ní slyšela, bylo Pray původně od Justina Biebera.
Nedávno jsem se dohledala, že je dokonce menší než já, ve svých 19cti má pohých 153 centimetrů, přesto si nemyslím, že je to nějaký problém, jelikož v jejích videích často spatříte vysoké podpatky (a na ty já bych neměla trpělivost a ani odvahu.)
K mému potěšení začala nahrávat i své vlastní skladby, zatím má však na kontě jen jednu a ta se nazývá B-E-A-Utiful. Přesto mě nešetří a před pár dny vyslala do světa zprávu, že nás čeká další klip na další osobní píseň... a tu já netrpělivě očekávám! ;)

Pochopitelně spolupracuje s dalšímu "youtubesingery", např. s Alexem Gootem, Lindsey Stirling (určitě znáte houslistku hrající dubstep!) a dalšími. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama