30 days challange - day 5

30. září 2013 v 17:23 | Barunie. |  30 days challange
5. 5 věcí, co tě štve na opačném pohlaví.
Dnešní téma se mi líbí. Jsem prý sarkastická mrcha, nedivte se.
Pochopitelně nevím, jak to brát. Jestli z pohledu kamarádky nebo pohledu partnerky. Bůh ví, vezmu to z pohledu Bee. :)
Předtím, než můj blog zase se zklamáním zavřete, pod perexem je odkaz na super písničku, třeba vás donutím chvíli zůstat :D
Fajn, vzhledem k tomu, že se poslední dobou zase hodně začínám bavit s kluky, tak to bude jednodušší.
První věc, která mě sere, je to, že kluci si jednoduše vstanou, prohrábnou vlasy a můžou jít, žádné šnoření se 30 minut před zrcadlem, nic takového, prostě můžou spát déle. Nejsem holka, co by moc dbala na svůj zevnějšek, ale přece jen chci vypadat aspoň ucházejícně. A stejně minimálně 20 minut mi zabere příprava. No je to fér?!

Druhá věc, porvou se a za chvíli se dokáží chovat jako nejlepší kamarádi. WTF?! Proč na mě jsou věčně všichni naštvaní třeba 14 dní? Proč jednoduše nemůžu rozbít holce držku a pak jí říct "Sorry, bro, v pohodě?" Nebaví mě holčičí hádky, to bych se radši mlátila!
Třetí věc je ta, že dokáží tak snadno dělat, že jste si nikdy nebyli blízcí. Ať je to, jak chce, prostě věštinou jsou to holky, které minimálně vypadají na to, že mezi těmi dvoumi bylo něco víc. Kluk předstírá, že je to v pohodě. Nedávat najevo emoce, fakt super.
Čtvrtá věc, nikdo jim neřekne "Hele, nepřibral jsi trochu? Máš nějaký větší stehna." Proč to u holek tolik vadí a u kluků je to jedno? Ať už toho sežerou víc, je to přece v pohodě. To, že dokážu sníst hodně, aspoň tolik jako můj nejlepší kamarád, pak prý je to, že jsem prase. Fakt díky, ty jo, on snědl toho stejně!! "No a co? Je to kluk!!"
Jo a pátá věc bude ta, že v těle slečny alkohol vydrží dýl. Vypiju tolik toho, co kamarádi, já jsem opilá, ale oni ne? Není to vůbec fér! (Jo, prej jsem zase prohlásila 'už nepiju', jsem na sebe zvědavá :D:D)
Nemám čas, rozepsala bych se víc, ale musím letět. Tak zase někdy, miláčci :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sayury sayury | Web | 3. října 2013 v 17:24 | Reagovat

Bahahaha v tvém těle se alkohol rozhodně drží dlouho :D Většinou ho pak na stráži vystřídá hned další :D Ale musím z tebou souhlasit, kdybych každé ráno mohla vstát, prohrábout si vlasy, vyrazit do školy v teplákách a rozespalá aSTÁLE PŘITOM VYPADAT NEUVĚŘITELNĚ SEXY, tak bych mohla spát zatraceně dlouho :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama