Říjen 2013

Hloupá holka, co si láme nohy

31. října 2013 v 18:54 | Barunie. |  Svět očima puberťačky.
Čeká mě nejtěžších 6 týdnů mého celého života. Zlomenila jsem si nohu a dostala jsem nechodící sádru. Vážně. Vážně je to moje noha. S tou ošklivou těžkou věcí na sobě.
Blbě jsem došlápla, zatímco jsem skákala do kotle na koncertě, odrazila se od ostatních lidí, spadla a už nebyla schopná se zvednout. Hloupá holka.
Kdybych mohla, tak bych se vrátila a zařídila, aby se to nikdy nestalo. Všechny koncerty, na které jsem měla lístky přes 2 měsíce... Všechny jsem je musela zrušit. A to je to nejhorší, co se mi mohlo stát. Na nic jiného jsem se netěšila... a samozřejmě, že si to nějak poseru.

Moje škola, moje budoucnost

26. října 2013 v 14:17 | Barunie. |  Texty pojednávající o ničem a o všem
Znáte projekt "Studenti čtou a píší noviny"? Párkrát jsem o tom zaslechla ve škole, dokud se nás profesorka na občanku nezeptala, jestli tam někdo nechce něco napsat. Třída se automaticky obrátila na mě. Chtěla jsem se s vámi podělit o svůj příspěvek - jakousi úvahu na téma "Měli by se rodiče o mou školu zajímat?"

"Studuji nikoli proto, že mě to baví, ale proto, že musím." Jaký mají rodiče vliv na Vaše studia, mají se o vaši školu zajímat?

Čím dál častěji slyším od svých vrstevníků, že vlastně nechápou, proč na svoji školu šli. A abych byla upřímná, sama nejsem na své škole spokojená. Obor školy, kde momentálně studuji, se neshoduje s tím, co bych chtěla v životě dělat. Nejsem ale jediná.

30 days challange - day 6

15. října 2013 v 17:48 | Barunie. |  30 days challange
6. Člověk, kterého máš rád a proč.

Yanny. Moje honey. Největší miláček.
A proč? Protože je to stejná trubka. A i když jsme od sebe dva roky, rozumím si s ní jako s nikým na světě.
Rozepsala bych se víc, ale všechno to už bylo tolikrát řečeno, tolikrát napsáno, tolikrát prokázáno. Je to kamarádka na celý život, já to cítím. Protože je to spřízněná dušička, kterou bych za nic na světě nevyměnila.

Tag: My first time

10. října 2013 v 12:00 | Barunie. |  Texty pojednávající o ničem a o všem
Tak jako ráda dělám 30 days challange, tak jsem objevila na blogu Gooverky tags. No, zkráceně, tohle je zase pro miláčky youtuberů. Já ale nejsem youtuber a vlogy nedělám. Radši tu textovou verzi tohohle všeho. Zaměřit se na svá poprvé? Tak proč ne, že :)

1) Stále se bavíš se svou první láskou?
Myslím, že mám první lásky jen dvě. Tu dětskou - souseda, který byl o dva roky starší než já a odstěhoval se z našeho baráku, následně jsme kontakt absolutně ztratili a už jsme ho neobnovili. Ta druhá je kluk, o kterém jste již dost slyšeli, vztah, který skončil před plus mínus 4 měsíci. Je to dlouhá doba, ale ano, pořád se bavíme. Nebo se o to aspoň snažíme, protože to zase tak jednoduché není. Ale vyrážíme spolu na různé koncerty a aspoň to kamarádství úspěšně předstíráme, když už nic jiného. :)

2) Jaký byl tvůj první alkoholický drink?
Určitě pivo, které mi tajně dával ochutnávat můj pravý táta. Jinak vlastně nevím, po čem jsem se opila poprvé. Možná vodka? Ne, netuším.

3) Jaká byla tvá první práce?

Nejdřív asi sbírání kamenů na poli na Vysočině, to jsme dostávali stovku na hodinu. :D Ale jinak asi práce 'servírky' v kavárně. Líbilo se mi tam, až na šéfku, která mě nakonec natolik psychicky vydeptala, že jsem se tam znovu už neukázala a skončila v Gantu jakožto něco-jako-prodavačka.