Hloupá holka, co si láme nohy

31. října 2013 v 18:54 | Barunie. |  Svět očima puberťačky.
Čeká mě nejtěžších 6 týdnů mého celého života. Zlomenila jsem si nohu a dostala jsem nechodící sádru. Vážně. Vážně je to moje noha. S tou ošklivou těžkou věcí na sobě.
Blbě jsem došlápla, zatímco jsem skákala do kotle na koncertě, odrazila se od ostatních lidí, spadla a už nebyla schopná se zvednout. Hloupá holka.
Kdybych mohla, tak bych se vrátila a zařídila, aby se to nikdy nestalo. Všechny koncerty, na které jsem měla lístky přes 2 měsíce... Všechny jsem je musela zrušit. A to je to nejhorší, co se mi mohlo stát. Na nic jiného jsem se netěšila... a samozřejmě, že si to nějak poseru.


V podstatě vám nikdo neřekne, jaké to je, mít sádru. Je to hrozné. Na všechny sice můžete řvát, když něco potřebujete, ale za to to nestojí. Sotva se šourám s berlemi po bytě, schody jsou moje noční můra, nikam neslezu, pravděpodobně dostanu individuální plán, takže zbytek podzimu strávím v posteli. Nemluvě o tom, že jsem se první noc nevyspala, jak to bolelo.
Na záchod dosedám ztěžka, ale už je to lepší. Koupání? No, to je příšerné, musím sedět s pytlem na sádře ve sprše na stoličce a ano, pomáhá mi s tím mamka. Jídlo mi nosí, ani si skoro nic nevytáhnu z ledničky. A nejhorší je ten pocit, že umírám už po 3 dnech a čeká mě jich ještě přibližně 40. Není to jen fyzicky náročné, ale i psychicky.
Navíc jsem přes den hrozně osamělá. Nevím, co mám dělat, jak se natáhnout... Musím to přežít, zvládnout to, ale je to těžké, když za chvíli budou dny, kdy jsem se měla mít nejlíp a kvůli své blbosti se nestanou. Budou to jen další prázdné dny, kdy ležím a nic nedělám.
Jediná výhoda je čmárání po té zlé bílé věci. Už není bílá. A nebude.
Tak jo, přejte mi, ať to přežiju, protože hádám, že brzo vymyslím způsob, jak se umlátit sádrou sama. Fakt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Al. Al. | Web | 31. října 2013 v 19:14 | Reagovat

Tak ať se brzy uzdravíš a přežiješ to :)
Já jsem sice "šikovná", ale nic zlomeného jsem zatím neměla ;D a doufám, že ani mít nebudu

2 Yanny Yanny | Web | 1. listopadu 2013 v 19:34 | Reagovat

To zvládneš, drahá! Hlavní je neklesat na mysli a využít ten čas k něčemu užitečnému! Piš, čti a nebo koukej na seriály a filmy, co jsi dlouho chtěla. To zvládneš, neboj :) Přijdu tě co nejdřív navštívit :**

3 Ecritte Ecritte | Web | 2. listopadu 2013 v 11:32 | Reagovat

No jo, náhoda je blbec a cynik. Já měla sádru půlku předešlých letních prázdnin a musim říct, že to byla chuťovka xD navíc nám nejezdil výtah, bydlíme v pátém patře, takže ooo shit. Jinak ať tě to nebolí a brzo se uzdravíš.

4 Albertdorma Albertdorma | E-mail | Web | 5. června 2018 v 20:36 | Reagovat

The prostate gland is the central portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of most forms of prostate infection. It is due to bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections originating from other areas in the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect followed by making use antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to create the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some from the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations each week will assist to prevent cancer of prostate.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef weekly will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most critical measure to adopt to be sure a wholesome prostate would be to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you should choose prostate examination at least one time annually.

5 AReutsnutswani AReutsnutswani | E-mail | Web | 9. října 2018 v 5:29 | Reagovat

Poids est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre  moelle  bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-express-france/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama