Listopad 2013

Jeden okamžik.

15. listopadu 2013 v 0:34 | Barunie. |  Svět očima puberťačky.
Jak moc se vám může změnit život v jeden okamžik?
V jednom okamžiku se toho může tolik změnit. V jedné chvíli někdo umře a někdo se narodí. Někdo se s někým rozejde a v ten samý okamžik se jiní dva dají dohromady. Jak moc může jedna chvíle obrátit život vzhůru nohama? Někdo někomu dá pusu, někdo někoho poníží, někdo sebere odvahu udělat to, co dávno udělat chtěl, někdo se snaží všechno ukončit. V jeden okamžik se někomu zkazí život a někomu se zase zlepší. Ten jeden moment ale změní úplně vše.

Nežiju, přežívám.

12. listopadu 2013 v 23:45 | Barunie. |  Svět očima puberťačky.
Nevím, co mám dělat. Už 14 dní ležím, přežívám v jedné poloze a nic nedělám. Neučím se. Nečtu. Skoro nepíšu. Jen poslouchám hudbu a ani nevím, čím se na tom notebooku pořád zabavuju. Přivezli mi xbox a já hru, co jsme kdysi hráli 2 týdny, dohrála sama za 2 dny.
Nemám skoro na nic chuť. Je mi blbé pořád na otázky "Nechceš něco?" odpovídat "Nic", ale je to bohužel pravda. Mé srdce puká vždy, když nastane den nějaké koncertu, kde jem měla být. Chybí mi můj život, chybí mi procházení se Prahou za žádným důvodem. Chybí mi chození obecně. Chybí mi chladný vzduch, který venku panuje, protože ven se nedostanu ani na chvíli. Chybí mi moji kamarádi. Chybí mi dokonce i ta flaška rumu, kterou jsme pili před tím, než jsme šli na koncert. Chybí mi tolik věcí, tolik lidí.

Velká svatba / The Big Wedding (2013)

2. listopadu 2013 v 14:02 | Barunie. |  Divadelní a filmové zážitky.
Rozvedenému páru Ellie a Donu se žení syn. Nebylo by to tak zvláštní, kdyby na svatbu nedorazila biologická matka jejich adoptovaného syna Alejandra, která je však přísná katolička. Rodičům tedy nezbyde nic jiného, než Alovi vyhovět a po víkend předstírat, že jsou stále svoji. Což se ovšem pochopitelně nelíbí dlouholeté partnerce Bebe, která přesto zůstane na svatbě jako hlavní vedoucí svatby. Do hry se také přidá dcera Lyla, jež řeší problémy se svým vlastním manželem, a syn Jared, který se jakožto panic rozhodne poddat touze po Alejandrově biologické sestře.