Velká svatba / The Big Wedding (2013)

2. listopadu 2013 v 14:02 | Barunie. |  Divadelní a filmové zážitky.
Rozvedenému páru Ellie a Donu se žení syn. Nebylo by to tak zvláštní, kdyby na svatbu nedorazila biologická matka jejich adoptovaného syna Alejandra, která je však přísná katolička. Rodičům tedy nezbyde nic jiného, než Alovi vyhovět a po víkend předstírat, že jsou stále svoji. Což se ovšem pochopitelně nelíbí dlouholeté partnerce Bebe, která přesto zůstane na svatbě jako hlavní vedoucí svatby. Do hry se také přidá dcera Lyla, jež řeší problémy se svým vlastním manželem, a syn Jared, který se jakožto panic rozhodne poddat touze po Alejandrově biologické sestře.


Už od chvíle, co jsem trailer na Velkou svatbu viděla, chtěla jsem tento film vidět. Podle ukázek to měla být prvotřídní komedie s hvězdným hereckým obsazením. Prostě zábava zaručena. No, chyba lávky.
Pro mě to byl jeden z nejnudnějších filmů, co jsem kdy viděla. Vážně. Nebyla ani jedna scéna, při které bych se rozesmála. Opravdu nechápu, proč to žánrově spadá pod komedie. Proč?!
Nebýt herců, tak bych to asi nedokázala dokoukat, tolik pokusů o 'vtip' a ani jeden nevyšel, maximálně jsem se tak dozvěděla, co se skrývá pod pokličkou jedné rodiny, kde nejlepší kamarádka přebere manžela druhé.
Uvidíte zde Amandu Seyfried v roli nevěsty (po Mama Mia žádná změna), prince Kaspiana Bena Barnese, který se za celý film ani nesvlékne (ach jo…), Katherine Heigl jakožto Lylu, která se zhroutí, jen co zahlédne mimino. Záletník Robert De Niro zase nemůže odolat exmanželce Diane Keaton, přestože má deset let partnerku Susan Saradon. Jak říkám, představitelé jsou jediným důvodem, proč u tohoto filmu vydržet. Měla jsem bohužel větší očekávání.
Velká svatba byla natočena v letošním roce. Scénáristé pravděpodobně nemají po Mama Mia v oblasti komedií o svatbách co nabídnout. A to je velká škoda.

Tímto se také omlouvám Yanny, že jsem nepočkala na ni a podívala se na to sama. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama