Prosinec 2014

Jak jen začít...

21. prosince 2014 v 21:05 | Bee |  Svět očima puberťačky.

Přes tři měsíce neaktivity a najednou v tomhle období bytí pospolu zjišťuju, že mi blogování chybí. Jako jsem před měsícem zjistila, že mi chybí psaní.
Jeden z mých problémů je ten, že si nedokážu zorganizovat čas. Hlavně když mám za sebou polovinu posledního ročníku na střední škole. Říkejte si, co chcete, ale ne, poslední ročník rozhodně není sranda. Stresy z maturity nejsou vtipné. Neschopnost se domluvit na maturnitní ples není směšná. I když jo, trochu je.

V každém případě jsem vám chtěla vysvětlit, proč jsem přestala absolutně psát. Články, povídky, básničky, všechno. Jedním z hlavních důvodů je škola. Samozřejmě to vždycky dopadá, že se na testy učím den předem, jenže těch testů je tolik, že zjišťuju, že se vlastně učím téměr pořád. Teď jsem na to teda měsíc kašlala, jelikož jsem napsala povídku. Sice je to další fanfiction, tentokrát na The Maze Runner, přičemž jsem zjistila, že jsem konečně našla svoji nejoblíbnější sérii. Ano, zbožňuju Labyrint, Spáleniště, ještě nepřeložené The Death Cure.
Pokud budete zvědaví, najdete mě na Wattpadu pod přezdívkou BeePrch. Soustřeďuji tam všechny svoje povídkové počiny, takže se nebojte mě vystalkovat! :D
Jinak druhým důvodem nedostatku mého času jsou kurzy žurnalistiky. Mám je každou sudou sobotu a trávím tam pět hodin. Ale i když to zní vyčerpávajícně, musím říct, že jsem neskutečně ráda, že tam chodím. Konečně se pomalu blížím k tomu, co chci dělat. Jsou to takové malé krůčky. Učím se o nakladatelstvích, novinářích, znovu opakuji historii, politologii, dokonce jsme se snažili vymyslet titulky. Zkrátka a dobře jsem ráda, že svoje sobotní dopoledne trávím nějak... produktivně. A doufám, že mě to aspoň trochu připraví na přijímačky.
Další věc, která mě zdržovala od psaní, byli kamarádi. I když posledních pár týdnů jsem docela asociál a chodím jen z donucení na nějaké akce.
V každém případě se teď vynasnažím začít znovu přidávat články. Je mi jasné, že jsem své pravidelné čtenáře ztratila, nicméně za zkoušku nic nedám. Ona je totiž taková hezká anglická věta. At least I will do what I love the most. It doesn't matter if I'm gonna do it just for myself.