Jak jen začít...

21. prosince 2014 v 21:05 | Bee |  Svět očima puberťačky.

Přes tři měsíce neaktivity a najednou v tomhle období bytí pospolu zjišťuju, že mi blogování chybí. Jako jsem před měsícem zjistila, že mi chybí psaní.
Jeden z mých problémů je ten, že si nedokážu zorganizovat čas. Hlavně když mám za sebou polovinu posledního ročníku na střední škole. Říkejte si, co chcete, ale ne, poslední ročník rozhodně není sranda. Stresy z maturity nejsou vtipné. Neschopnost se domluvit na maturnitní ples není směšná. I když jo, trochu je.

V každém případě jsem vám chtěla vysvětlit, proč jsem přestala absolutně psát. Články, povídky, básničky, všechno. Jedním z hlavních důvodů je škola. Samozřejmě to vždycky dopadá, že se na testy učím den předem, jenže těch testů je tolik, že zjišťuju, že se vlastně učím téměr pořád. Teď jsem na to teda měsíc kašlala, jelikož jsem napsala povídku. Sice je to další fanfiction, tentokrát na The Maze Runner, přičemž jsem zjistila, že jsem konečně našla svoji nejoblíbnější sérii. Ano, zbožňuju Labyrint, Spáleniště, ještě nepřeložené The Death Cure.
Pokud budete zvědaví, najdete mě na Wattpadu pod přezdívkou BeePrch. Soustřeďuji tam všechny svoje povídkové počiny, takže se nebojte mě vystalkovat! :D
Jinak druhým důvodem nedostatku mého času jsou kurzy žurnalistiky. Mám je každou sudou sobotu a trávím tam pět hodin. Ale i když to zní vyčerpávajícně, musím říct, že jsem neskutečně ráda, že tam chodím. Konečně se pomalu blížím k tomu, co chci dělat. Jsou to takové malé krůčky. Učím se o nakladatelstvích, novinářích, znovu opakuji historii, politologii, dokonce jsme se snažili vymyslet titulky. Zkrátka a dobře jsem ráda, že svoje sobotní dopoledne trávím nějak... produktivně. A doufám, že mě to aspoň trochu připraví na přijímačky.
Další věc, která mě zdržovala od psaní, byli kamarádi. I když posledních pár týdnů jsem docela asociál a chodím jen z donucení na nějaké akce.
V každém případě se teď vynasnažím začít znovu přidávat články. Je mi jasné, že jsem své pravidelné čtenáře ztratila, nicméně za zkoušku nic nedám. Ona je totiž taková hezká anglická věta. At least I will do what I love the most. It doesn't matter if I'm gonna do it just for myself.

Zároveň jsem se tak trochu chtěla pobavit o těhle svátcích.Vánoce přeci jen přicházejí jednou za rok.
Můj postoj k Vánocům... Ne nijak skvělý.
Vysvětlím vám to.
Jako dítě jsem Vánoce absolutně zbožňovala. Milovala jsem atmosféru, milovala jsem dárky, to napětí, jestli Ježíšek přijde, výzdobu, zkrátka všechno. Jenže časy se mění. Bohužel i já se postupem času měním a Vánoce mi poslední léta přijdou jen o tom, kolik peněz utratíme. Miluju myšlenku Vánoc, rodina pospolu, ale zamysleme se. Vážně teď lidé nakupují dárky jen proto, aby potěšili svoje příbuzné nebo proto, že se to od nich očekává?
Bohužel i tyto svátky se změnily ve frašku o penězích. Proto nenávidím vánoční reklamy, nenávidím výzdobu v obchoďácích, nenávidím ten ruch "musím-sehnat-dárky".
Mě se kupodivu zmocnila taková ta vánoční nálada aspoň na jeden den a při té příležitosti jsem si namalovala vánoční motivy na sklenici (kterou vidíte nahoře). A poslechla jsem si nějaké vánoční písničky.
Jinak nic. Poslední dobou mám Vánoce ráda jen proto, že mám prázdniny. Je to smutné.
Promiňte, už nevím co psát. Snad se vám brzy ozvu.
Stay awesome!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Kruger Fredy Kruger | 22. prosince 2014 v 0:56 | Reagovat

" Chcete-li vědět, proč přestal jsem psát ??
... včera mi totiž  nějaký  smrad
počmáral  stěnu baráku !
... nemohu napsat tam - ni čárku !!"

Rozčilen  Frantischekk  Wolemann !!
" Ta zeď, to byla má doména !
Tam psal jsem  - při  uliční lampy záře
odpovědi  a komentáře ...
... chytit jej,  zbiju jej  tutově !!

... Muž kouká se po jiné budově,
kde bude psát vzkazy  a  e-maily !!

" Namaluji  i detaily !!"
( muž uviděl budovu kostela )
" Zadrž ! tohle se nedělá !"
( varovný hlas šeptá v hlavě )

" Idiote !... jsi zdravej ?"
( vykřikl strážník )

" Jsem bezvěrec !!"

... " Chyt jsem ho, maloval kosočtverec!"
( zařval zas strážník ) : " Obrys  čísi !"
" Pacholek !!" ( další řvou  dva strážníci )

...jeden  plus dva =  jsou tři strážníci

" Pojď s námi k výslechu na strážnici !!
... násilím vlekou jej po ulici
pendreky  muže popichují ....

" Dobře ti tak ! jeden ty  chuji !"
... tak  lidé si před lumpem odplivují ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama